Legionowo, mieszkania, lokale handlowo-usługowe wynajem.

Warunki najmu

Szanowni Państwo, aby rozpocząć z nami współpracę należy podpisać umowę oraz wpłacić kaucję za lokal. Ceny lokali ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości i położenia lokalu...

więcej
Nasi klienci

Liczne inwestycje zlokalizowane w najlepszych punktach miasta oraz szeroka gama dostępnych lokali sprawiają, że zaufało nam i nawiązało z nami współpracę wiele renomowanych firm. Współpraca ta ma charakter wieloletni, a spośród grona naszych klientów wymienić można między innymi instytucje finansowe takie jak CITI Bank Handlowy w Warszawie S.A, Bank CREDIT AGRICOLE S.A., PKO Bank Polski S.A., OPEN FINANCE S.A., Grupa EURONET Polska Sp. z o. o. W naszych inwestycjach funkcjonują także liczne sklepy dobrze znane mieszkańcom Legionowa takie jak Apteka Dr. MAX, sklep BIG STAR, Księgarnia „U LESZKA” wraz z kawiarnią (w której zagłębiając się w lekturę można skosztować wykwintnej kawy), sklepy sprzedające eksluzywne kolekcje modowe jak TIFFY oraz TOP-SECRET, delikatesy mięsne SOBSMAK, wygodny sklep ŻABKA z szerokim asortymenem produktów pierwszej potrzeby oraz drogeria HEBE. Ponadto w lokalach, które są w naszej dyspozycji funkcjonuje szereg placówek świadczących usługi na najwyższym poziomie takich jak salon porad dietetycznych NATUR HOUSE, salon łóżek do masażu NUGA BEST oraz salon fryzjerski GALERIA FRYZUR. Jeżeli zdarzy się Państwu potrzeba odwiedzenia głównej placówki pocztowej w Legionowie zapraszamy do skorzystania z usług sklepu spożywczego FRESH MARKET i APTEKI GŁÓWNEJ, które znajdują się na vis-a-vis Głownego Urzędu Pocztowego w Legionowie.

Poniżej znajduje się lista punktów handlowo-usługowych funkcjonującyh w naszych obiektach:

Inwestycja Piłsudskiego 13:
Bank PKO BP S.A.,
Apteka DR MAX,
Bank CREDIT AGRICOLE S.A.,
Delikatesy miesnę SOBSMAK,
OPEN FINANCE S.A.,
Księgarnia "U Leszka",
Salon Modowy TIFFY,
Punkt finansowy KREDYTY-CHWILÓWKI,
Salon porad dietetycznych NATUR HOUSE,

Inwestycja Sienkiewicza 10:
Drogeria HEBE,
Sklep spożywczy ŻABKA,
Salon fryzjerski GALERIA FRYZUR,
Szkoła językowa EDU-IMPACT,
Salon łóżek do masażu NUGA HOUSE,
Kancelaria Adwokacka
Oddział firmy UBIT Sp. z o. o.

Inwestycja Rynek 14:
Salon meblowy BODZIO,
Sklep odzieżowy BIG-STAR,
Sklep odzieżowy TOP-SECRET

Inwestycja Jagiellońska 11B:
Sklep spożywczy FRESH MARKET,
APTEKA GŁÓWNA

 

Galeria
Kontakt

TABI Tomasz Abramczyk
ul. Chopina 7/4
05-120 Legionowo
Telefon: +48 607 993 278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

NIP: 536-177-00-70
REGON: 140 025 537

Mapa

Mapa

O Legionowie

Legionowo jest siódmym co do wielkości miastem województwa mazowieckiego pod względem liczby mieszkańców z liczbą ludności sięgającą 50 tyś. Ogólna powierzchnia miasta wynosi 1356 ha. Blisko 80% tej powierzchni stanowią obszary zabudowane (w tym 20% to zabudowa przemysłowa).

więcej