Legionowo, mieszkania, lokale handlowo-usługowe wynajem.

Warunki najmu

Szanowni Państwo, aby rozpocząć z nami współpracę należy podpisać umowę oraz wpłacić kaucję za lokal. Ceny lokali ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości i położenia lokalu...

więcej
O nas

O   nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się wynajmem i eksploatacją nieruchomości komercyjnych, które są naszą własnością. Głównym obszarem naszej działalności jest teren Legionowa i okolic, na którym z powodzeniem funkcjonujemu już od ponad 20 lat.

Gdzie się znajdujemy

Nasza firma ma swoją siedzibę w Legionowie i tutaj też skoncentrowana jest nasza główna działalność. Nasze obiekty zlokalizowane są w najlepszych punktach Legionowa, przy głównych ciągach handlowo-usłogowych  Pozwala nam to dostarczać na rynek lokale o wysokej wartości dodanej dla naszych klientów.

Czym się zajmujemy

Naszą podstawową działalnością jest zarządzanie oraz obsługa eksploatacyjna lokali przeznaczonych na wynajem. W swoim portfolio posiadamy szereg inwestycji o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz mieszkalnym na terenie miasta Legionowa. Jesteśmy właścicielami wynajmowanych budynków, co pozwala nam na elastyczne dopasowanie naszej oferty do aktualnych potrzeb rynkowych.

Co nas wyróżnia

Bogate doświadczenie oraz doskonała znajomość specyfiki lokalnego rynku najmu w Legionowie sprawiają, iż możemy zaoferować szeroką gamę lokali handlowo-usługowych, biurowych oraz mieszkalnych. Nasze liczne inwestycje usytuowane w doskonałych lokalizacjach spełniają kryteria większości klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze wynajmu nieruchomości, co daje nam bogatą wiedzę na temat tego rynku. Najem nie jest dla nas źródłem dodatkowego przychodu, zajmujemy się tym zawodowo i robimy to profesjonalnie.

Jak się z nami skontaktować

W celu uzyskania pełnej informacji na temat aktualnych ofert najmu zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 607-993-278 lub pod adresem e-mailowym tomasz.abramczyk@tabi.pl.

Galeria
Kontakt

TABI Tomasz Abramczyk
ul. Chopina 7/4
05-120 Legionowo
Telefon: +48 607 993 278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

NIP: 536-177-00-70
REGON: 140 025 537

Mapa

Mapa

O Legionowie

Legionowo jest siódmym co do wielkości miastem województwa mazowieckiego pod względem liczby mieszkańców z liczbą ludności sięgającą 50 tyś. Ogólna powierzchnia miasta wynosi 1356 ha. Blisko 80% tej powierzchni stanowią obszary zabudowane (w tym 20% to zabudowa przemysłowa).

więcej