Legionowo, mieszkania, lokale handlowo-usługowe wynajem.

Warunki najmu

Warunki najmu lokali handlowo-usługowych

Szanowni Państwo, aby rozpocząć z nami współpracę należy podpisać umowę oraz wpłacić kaucję za lokal. Ceny lokali ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości i położenia lokalu, rodzaju prowadzonej w nim działalności oraz od specyfiki najemcy. Czynsz za lokal płatny jest z góry za każdy miesiąc i nie obejmuje opłat za media, za wywóz nieczystości oraz opłaty eksploatacyjnej związanej z zarządzaniem nieruchomością i utrzymaniem czystości w jej najbliższym otoczeniu. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca parkingowego na zapleczu budynku. Po podpisaniu umowy przekazujemy Państwu czysty i pomalowany lokal tak, by mogli Państwo dostosować go do swoich potrzeb.

Warunki najmu lokali mieszkalnych

Szanowni Państwo, aby rozpocząć z nami współpracę należy podpisać umowę oraz wpłacić kaucję za lokal. Ceny lokali mieszkalnych ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości, położenia oraz standardu wykończenia mieszkania. Czynsz płatny jest z góry za każdy miesiąc i nie obejmuje opłat za media, wywóz nieczystości oraz opłaty eksploatacyjnej związanej z zarządzaniem nieruchomością i utrzymaniem czystości w jej najbliższym otoczeniu. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca parkingowego na zapleczu budynku. Po podpisaniu umowy przekazujemy Państwu czysty i pomalowany lokal tak, by mogli Państwo dostosować go do swoich potrzeb.

Kontakt

TABI Tomasz Abramczyk
ul. Chopina 7/4
05-120 Legionowo
Telefon: +48 607 993 278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

NIP: 536-177-00-70
REGON: 140 025 537

Mapa

Mapa

O Legionowie

Legionowo jest siódmym co do wielkości miastem województwa mazowieckiego pod względem liczby mieszkańców z liczbą ludności sięgającą 50 tyś. Ogólna powierzchnia miasta wynosi 1356 ha. Blisko 80% tej powierzchni stanowią obszary zabudowane (w tym 20% to zabudowa przemysłowa).

więcej